HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

44 YILLIK TECRÜBE
Rubino Yatak olarak en titiz ve yetenekli zanaatkarlara güvenerek ve 44 yıl tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmek için çıktığımız bu yolda güveni her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler ortaya koymayı ilke olarak kabul etmiştir. Ve bugün eski dünya ustalığının yeni dünya sanatıyla birleştiği Rubino yataklarının bulunduğu her ev; zengin mirasımızın bir parçasıdır...

En gelişmiş yay teknolojilerini ve fonksiyonel hammaddeleri kullanarak ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirerek bununla birlikte, üstün kalite anlayışından ödün vermeden ekonomik çözümler sunmak hep öncelikli hedeflerimiz olacaktır.

Rubino yataklarının huzurlu ve konforlu bir uyku sağlayarak, insana gün boyu aktif ve sağlıklı bir yaşam sunması rastlantı değildir. Bu sonucun ardında ileri teknolojiler, büyük bir deneyim, uluslararası standartlara uygunluk, beklentilerin üzerindeki kalite anlayışıyla birlikte, kullanılan üstün nitelikli yay sistemleri, özenle seçilmiş yeni ve doğal dolgu malzemeleri ve fonksiyonel kumaşlar bulunmaktadır.
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
YATAK BAZA BAŞLIK
YATAK
YASTIK & YORGAN
İLETİŞİM
Takip Edin
Copyright © 2022. Rubino Yatak Tüm hakları saklıdır Web Tasarım